maintainer, maintainer-rev
36
edits
| Line 33: | Line 33: | ||
!Role | !Role | ||
!Name | !Name | ||
|- | |||
|Publisher | |||
|Siri Star | |||
|- | |||
|Publisher | |||
|Boden Hase | |||
|- | |- | ||
|Editor in Chief | |Editor in Chief | ||
| Line 39: | Line 45: | ||
|Editorial Director | |Editorial Director | ||
| Charles Lucky Luciano | | Charles Lucky Luciano | ||
|- | |- | ||
|Columnist | |Columnist | ||