maintainer, maintainer-rev
36
edits
| Line 54: | Line 54: | ||
|Columnist | |Columnist | ||
|Tyler Beuttner | |Tyler Beuttner | ||
|- | |||
|Columnist | |||
|Salvatore Charles Lucky Luciano | |||
|- | |- | ||
|Freelancer | |Freelancer | ||
| Line 60: | Line 63: | ||
|Freelancer | |Freelancer | ||
|Tarzan Newsman | |Tarzan Newsman | ||
|- | |- | ||
|Freelancer | |Freelancer | ||
| Line 72: | Line 69: | ||
|Freelancer | |Freelancer | ||
|Clark Kent | |Clark Kent | ||
|} | |} | ||