Press: Difference between revisions

Line 33: Line 33:
!Role
!Role
!Name
!Name
|-
|Publisher
|Siri Star
|-
|Publisher
|Boden Hase
|-
|-
|Editor in Chief
|Editor in Chief
Line 39: Line 45:
|Editorial Director
|Editorial Director
| Charles Lucky Luciano
| Charles Lucky Luciano
|-
|Columnist
|Boden Hase
|-
|-
|Columnist
|Columnist
maintainer, maintainer-rev
36

edits