Press: Difference between revisions

31 bytes removed ,  Yesterday at 19:15
 
(8 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 33: Line 33:
!Role
!Role
!Name
!Name
|-
|Publisher
|Siri Star
|-
|Publisher
|Boden Hase
|-
|-
|Editor in Chief
|Editor in Chief
Line 39: Line 45:
|Editorial Director
|Editorial Director
| Charles Lucky Luciano
| Charles Lucky Luciano
|-
|Columnist
|Boden Hase
|-
|-
|Columnist
|Columnist
Line 47: Line 50:
|-
|-
|Columnist
|Columnist
|Mike Lowry
|Harry Troy
|-
|Freelancer
|Curius Georgie
|-
|Freelancer
|Michael Vick
|-
|-
|Freelancer
|Freelancer
|Rooster Wombat
|Crater Hudson
|-
|-
|Freelancer
|Freelancer
|Damien Cooper
|Jake Tommy
|-
|-
|Freelancer
|Police Liaison
|Neil Spooner
|Jakey Pushins
|-
|-
|Freelancer
|Police Liaison
|Dante Hill
|Jenn Jinx
|}
|}


maintainer, maintainer-rev
36

edits