Press: Difference between revisions

32 bytes added ,  Yesterday at 19:15
 
(16 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 33: Line 33:
!Role
!Role
!Name
!Name
|-
|Publisher
|Siri Star
|-
|Publisher
|Boden Hase
|-
|-
|Editor in Chief
|Editor in Chief
Line 38: Line 44:
|-
|-
|Editorial Director
|Editorial Director
| Alonzo Harris
| Charles Lucky Luciano
|-
|-
|Columnist
|Columnist
|Boden Hase
|Sultan Qadir
|-
|-
|Columnist
|Columnist
|Johnny Sanchez
|Harry Troy
|-
|Freelancer
|Mike Lowry
|-
|-
|Freelancer
|Freelancer
|Gregory Gonzaless
|Crater Hudson
|-
|-
|Freelancer
|Freelancer
|Curius Georgie
|Jake Tommy
|-
|-
|Freelancer
|Police Liaison
|Jay King
|Jakey Pushins
|-
|-
|Freelancer
|Police Liaison
|Michael Vick
|Jenn Jinx
|}
|}


maintainer, maintainer-rev
36

edits