Press: Difference between revisions

Line 39: Line 39:
!Role
!Role
!Name
!Name
|-
|Publisher
|Sir. Richards
|-
|-
|Editor in Chief
|Editor in Chief
Line 75: Line 72:
|Freelancer
|Freelancer
|Adriana Monk
|Adriana Monk
|-
|Freelancer
|Tarzan Budsman
|}
|}


maintainer-rev
123

edits